صفحه اصلی / بازی های کازینو / نحوه تبدیل شدن به یک بازیکن برنده در پوکر آنلاین
پوکر آنلاین

نحوه تبدیل شدن به یک بازیکن برنده در پوکر آنلاین

برای درک مفهوم برد در پوکر، باید بدانید که برنده شدن با هر دستی غیرممکن است. در این مطلب به نحوه بدل شدن به یک بازیکن موفق در پوکر و برخی رازها و ترفندهای موفقیت در پوکر آنلاین می‌پردازیم.

چگونگی بدل شدن به یک بازیکن موفق در پوکر آنلاین

چگونه در پوکر آنلاین خوب شویم؟

تفاوت بین بازیکن پیشرفته و آماتور در کاری است که یک حرفه‌ای هنگام بازی پوکر انجام می‌دهد. این مفهوم به بازیکن درکی از توانایی‌هایش روی میز پوکر می‌دهد. بدیهی است که درک توانایی‌های خود به عنوان بازیکن در انتخاب میز بازی، فرمت‌های بازی، محدودیت‌ها، تعداد دست‌های بازی شده، نسبت بازی‌های قبل و بعد از فلاپ و فرکانس بلوف‌ها خود را نشان می‌دهد. این امر شانس برنده شدن شما را افزایش می‌دهد.

نتیجه انتظاری چگونه می‌تواند به برنده شدن در پوکر کمک کند

راز تبدیل شدن به یک بازیکن موفق در افزایش توانایی پیش بینی نتیجه مورد انتظار است، شما باید تصمیماتی بگیرید که بهترین نتایج را برای یک دوره واحد به ارمغان بیاورد. هر دست حاوی نوعی نتیجه انتظاری است. به طور معمول، نادیده گرفتن مؤلفه ریاضی به معنای دادن پول به افراد تصادفی است. در مقابل، از دیدگاه فاصله بازی، درک سودآوری برخی از حرکات باعث جذب شانس می‌شود و از همه مهم‌تر، این شانس به شکل برد نمایان می‌شود.
از آن‌جا که پیروزی در هر دستی غیرممکن است، به نظر می‌رسد تنها راهبرد ۱۰۰% ایمن تسلیم شدن است. چنین تصمیمی‌هیچ سود و ضرری ندارد. در این حالت، بازده انتظاری شما صفر است. با این حال، یک بازی با یک انتظار برد مناسب، پوکر را به منبع درآمد تبدیل می‌کند.
بازی با نتیجه انتظاری خوب بازی‌ای با بهبود مداوم استراتژی‌های استفاده شده است. آگاه بودن و نگاه عینی به نتایج مهم است. آگاهی بدان معنی است که شما همیشه با توجه به نتیجه انتظاری بهترین تصمیم را بگیرید، حتی اگر تصمیماتی با نتیجه انتظاری کمتر از حد، در گذشته برای شما سود به همراه داشته است، دلیلی برای عدم یادگیری و بهبود سطح دانش شما نمی‌شود.

پوکر

یادگیری مداوم راهی برای موفقیت است

بهترین راه برای یادگیری پوکر کار در قسمت‌های کلیدی بازی است که واقعاً اهمیت دارند. برای این کار، شما باید:
• اهداف واقعی و قابل دستیابی تعیین کنید.
• تئوری پوکر را بیاموزید.
• بازی را با استفاده از نرم افزارهای ویژه‌ای مانند tilt breaker تجزیه و تحلیل کنید.
• با مربی تمرین کنید.
• توانایی کنترل استرس را افزایش دهید.
اقداماتی که انتظارات بازی شما را افزایش نمی‌دهد، «یادگیری اشتباه» خوانده می‌شوند. به عنوان مثال، اگر ساعت‌ها دست‌ها را تجزیه و تحلیل ‌کرده و سپس مشکلات پوکر خود را حل ‌کنید، اما موجودی حساب شما به طور مداوم در حال کاهش باشد، این یک علامت هشدار دهنده است. برای درک این‌که چگونه یک بازیکن پوکر بهتر باشید، روی مطالعه تمرکز کنید. موفقیت تنها در صورتی حاصل می‌شود که دانش مورد نیاز خود را بدست آورید. این راز پوکر اغلب توسط بازیکنان تازه واردی نادیده گرفته می‌شود که وقت و انرژی زیادی را صرف بحث در مورد استراتژی‌های پیشرفته پوکر می‌کنند، حتی اگر به آن‌ها احتیاج نداشته باشند.
وقتی تحصیل می‌کنید، وقت خود را سرمایه گذاری می‌کنید. این یک قانون را به وجود می‌آورد که همیشه مطالب مورد مطالعه را با کاربرد خاص در دانش مورد نظر مرتبط کنید. به عنوان مثال، اگر در آخرین مرحله از یک تورنومنت استک زیاد دچار مشکل شوید، مطالعه تئوری‌ها کاری نامناسب خواهد بود، زیرا چنین دور‌ه‌هایی یک تجربه نادر است. اما هم‌چنان یک رویداد مهم برای شما به عنوان بازیکن به شمار می‌روند. راه حل سودمند در اینجا کار با مربی‌ای است که تجربه قبلی کافی در زمینه‌های مشابه داشته باشد. برد در پوکر یک علم واقعی است.
بنابراین، برای درک چگونگی کسب مهارت در پوکر، باید خوب یاد بگیرید. یادگیری خوب بدان معنی است که شما می‌دانید که هر روز چه چیزی یاد می‌گیرید و هم‌چنین برنامه‌هایی برای استفاده از این دانش در آینده دارید.

راز بازیکن پوکر آنلاین: تصحیح اشتباهات

در میان کاربران فروم‌های پوکر، محبوب‌ترین موضوعات مواردی است که بازیکنان باخت‌های تلخ، دست‌های بسیار قدرتمند و شرایط بسیار نادر را به اشتراک می‌گذارند. آن‌چه باید بدانید این است که این موارد در عمل هیچ فایده‌ای برای شما به همراه نخواهند داشت. شما باید بهترین بازی خود را انجام دهید تا در پوکر پیروز شوید.
به احتمال زیاد، شما نمی‌دانید که کدام یک از خطاهای شما تأثیر حیاتی ‌روی سرمایه شما خواهد گذاشت. مهم‌ترین اشتباهات، خطاهایی هستند که در کسل کننده‌ترین و ملالت‌بار‌ترین موقعیت‌ها رخ می‌دهند.
هر بازیکن باید از استراتژی‌های پایه در هنگام بازی برابر بازیکنان ضعیف بهره برداری کند، حتی اگر این عمل در بعضی مواقع ناموفق به نظر برسد. شما از مواجهه با این شرایط کسل می‌شوید زیرا اغلب با چنین موقعیت‌هایی روبرو می‌شوید.
این بدان معنا نیست که تجزیه و تحلیل پیشرفته بازی بی فایده است. با این حال، یادگیری چنین مواردی با مربی مهم است. مانند همه موارد هیجان‌انگیز دیگر، این‌ترفندها در نهایت توسط حرفه‌ای‌ها انجام می‌شوند.

چگونه بازیکنان ضعیف را در پوکر شکست دهیم؟

راز بازی پوکر در برابر تازه واردها در سادگی نهفته است. بازی‌ای را انجام دهید که بیشترین سود را در برابر بازیکنان رقیب شما برای‌تان به ارمغان بیاورد. قبل از این‌که حریف چهره واقعی خود را نشان دهد و آنالیز شود، شما باید وی را یک حریف متوسط بدانید. اگر در اینترنت بازی می‌کنید، نمی‌توانید حریف خود را ببینید.

لذا یادگیری نحوه برنده شدن در پوکر آنلاین به خواندن دست بازیکنان و پیش بینی اقدامات آن‌ها بستگی ندارد.

چگونه بر عصبی شدن غلبه کرده و برنده شویم؟

قدرت مخرب عصبی شدن در این است که به شما اجازه نمی‌دهد بهترین بازی خود را انجام دهید. علاوه بر این، باعث می‌شود یک بازی بد به یک بازی ناامیدکننده تبدیل گردد. تقریباً هر بازیکنی حال یا آینده، عصبی شدن را تجربه می‌کند، اما هر کس در هنگام چنین اتفاقی یک انتخاب دارد که بازی را ادامه بدهد یا نه. بازیکنان باتجربه قادر به ایجاد راهکارهایی برای بهبود شرایط هستند، در حالی که تازه‌کارها به استراحت بیشتری احتیاج دارند. بنابراین، عصبی شدن در پوکر به چه معنی است؟

عصبی شدن به احساسات مرتبط است. بدن انسان در این مورد هم مانند هر نوع استرس وارده دیگری نیاز به استراحت برای بازپروری دارد. این مهم است که بدانیم عصبی شدن غالباً با سوءتفاهم نسبت به آن‌چه که اتفاق افتاده است تحریک می‌شود. بنابراین، مبتدیان نسبت به بازیکنان باتجربه بیشتر دچار استرس می‌شوند. برخی از بازیکنان باتجربه هم گاهی اوقات عصبانیت حاد دارند. چنین مشکلی اغلب با تنفس بیش از حد همراه است. علاوه بر این، بازیکنان موفق به طور مرتب بر روی مقاومت در برابر استرس خود با روان‌شناسان کار می‌کنند.
به یاد داشته باشید که بردهای مکرر و حتی بهترین برد پوکر، شما را از عصبی شدن محافظت نمی‌کند. در مقابل، برد می‌تواند شما را در آینده نسبت به آن حساس‌تر کند. گاهی اوقات، بازیکنان واقعاً خوش شانس هستند. اما در چنین مواقعی نباید خود را خاص بپندارید، زیرا باعث حواس پرتی شما خواهد شد. از نرم افزارهای مختلفی مانند tilt breaker استفاده کنید تا برنامه جایگزین داشته باشید. مهم‌ترین چیز در پوکر برنده شدن در پوکر است.

نکات و‌ترفندهای پوکر آنلاین

• راز یک بازی پوکر خوب در افزایش نتیجه انتظاری بازی نهفته است.
• برای یادگیری نحوه برنده شدن در پوکر آنلاین، مطالعه کرده و دانش کسب شده را در بازی به کار بگیرید. اما به‌خاطر داشته باشید که چرا و برای چه هدفی وقت خود را می‌گذرانید.
• اشتباهات در هنگام خستگی و ملال، اغلب مهم‌ترین اشتباهات هستند.
• هنگام بازی در برابر بازیکنان ضعیف، خیلی فکر نکنید.
• با عصبانی شدن مقابله کنید.

درباره َآوا

این مطالب را نیز ببینید!

دست های تگزاس هولدم

آموزش پوکر | 1 استراتژی کلی در دست‌های تگزاس هولدم

 استراتژی کاربردی دست‌های تگزاس هولدم یکی از مسائلی است که باید آن را جدی بگیرید …

انفجار به پا کنید!

این فرصت هرگز برای شما پیش نخواهد آمد! ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال بونوس ویژه بازی انفجار در سایت بتکارت