آموزش بازی رولت

آموزش بازی رولت | توصیه‌های کارآمد و پیروزی‌بخش در بازی رولت

در بازی رولت، راهکارهای زیادی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد که هر کاربر باتوجه به روش خود آن را انتخاب می‌کند. در این مطلب قصد داریم به برخی توصیه‌های کارآمد و پیروزی‌بخش در بازی رولت بپردازیم که می‌توانند به موفقیت شما کمک شایانی نمایند.

ورود به سایت بتکارت

مطالب سایت بازی 365 در خصوص ماشین اسلات: آینده ماشین‌ اسلات چگونه خواهد بود؟

اصول بنیادی بازی رولت

یک میز رولت شامل یک چرخ گردان و یک جدول است که شماره و قسمت‌های شرط بر روی آن چاپ شده است. رئیس میز (کارمند کازینو با نام فرانسوی کروپیر) چرخ را در یک جهت می‌چرخاند، سپس یک توپ را در جهت مخالف در اطراف یک مسیر دایره‌ای در لبه بیرونی چرخ می‌اندازد. سرانجام توپ مومنتوم حرکت خود را از دست داده کمی دور از لبه خانه‌های شماره‌دار حرکت کرده و سرانجام به درون یکی از خانه‌ها می‌افتد. افتادن توپ در خانه یک صفر یا دوصفر تمام شرط‌های جدول را لغو می‌کند، مگر این‌که بطور مشخص بر روی صفر شرط بسته باشید. رئیس میز شرط‌های برنده را پرداخت کرده و بقیه چیپ‌ها را در منطقه بانکر جمع‌آوری می‌کند.

چه زمان باید از ماشین اسلات فاصله گرفت؟

چیدمان بازی در مناطق مختلف، متفاوت است. موقعیت اعداد روی چرخ به ترتیب عددی مرتب نشده‌اند. دنباله عددی از صفر تا ۳۶ حرکت می‌کند، با شماره‌هایی که به ظاهر به‌صورت تصادفی در امتداد چرخ قرار گرفته‌اند. اعداد به‌صورت متناوب به رنگ سیاه و قرمز بوده و رنگ سبز برای صفر است. ترتیب عددی هر نوع اصلی چرخ رولت در جهت حرکت عقربه‌های ساعت به شرح زیر است:

آموزش بازی رولت

چرخ تک صفر (اروپایی)

۰-۳۲-۱۵-۱۹-۴-۲۱-۲-۲۵-۱۷-۳۴-۶-۲۷-۱۳-۳۶-۱۱-۳۰-۸-۲۳-۱۰-۵-۲۴-۱۶-۳۳-۱-۲۰-۱۴-۳۱-۹-۲۲-۱۸-۲۹-۷-۲۸-۱۲-۳۵-۳-۲۶

چرخ دو صفر (آمریکایی)

۰-۲۸-۹-۲۶-۳۰-۱۱-۷-۲۰-۳۲-۱۷-۵-۲۲-۳۴-۱۵-۳-۲۴-۳۶-۱۳-۱-۰۰-۲۷-۱۰-۲۵-۲۹-۱۲-۸-۱۹-۳۱-۱۸-۶-۲۱-۳۳-۱۶-۴-۲۳-۳۵-۱۴-۲

ماشین اسلات‌ واقعیت مجازی (VR)

کامپیوترهای بازی رولت

کامپیوترهای بازی رولت تا حد زیادی سریع‌ترین هستند، با این حال شاید نیاز داشته باشید تا چهار ساعت یا بیشتر را اختصاص دهید تا داده‌های کافی برای یک چرخ فراهم کنید. برخی از بازیکنان ممکن است این کار را بیش از حد وقتگیر و پوچ ببینند. یک کاربر کامپیوتر رولت، مفهوم کار ۸ ساعته را از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر برای هر روز حدود ۰۵۱ دلار ، و سپس پرداخت ۵۵ درصد مالیات، یک دیوانگی خواهد دید.
اما به استثنای کامپیوترهای رولت، یک روش حرفه ای خوب برای برنده شدن رولت به طور مداوم که می تواند خرج یک زندگی را تامین کند ممکن است حدود ۰۱ ساعت در هفته نیاز داشته باشد. این کار ممکن است به نظر برخی از مردم پوچ باشد، اما در نظر بگیرید که این تقریبا نیمی از زمان یک شغل عادی است، اما اگر به درستی انجام شود، می‌تواند درآمد بهتری هم داشته باشد.

آموزش بازی رولت

نکات مهم برای پیروزی در ماشین اسلات

مدیریت زمان و سرمایه

اگر قصد دارید تبدیل به یک بازیکن حرفه‌ای رولت شوید، بدانید که در حالی که برنده شدن صدها هزار یا حتی میلیون‌ها پول برای بازیکنان غیر عادی نیست، این سطح درآمد با مقدار شرط‌بندی کم، مانند هر کار دیگری، نیاز به زمان و انرژی گذاشتن دارد. اما یک بازیکن متوسط تمام وقت بازی نمی‌کند. بازیکن متوسط، شغل عادی خود را حفظ می‌کند، و رولت را به شکل پارهوقت یا هر زمان که نیاز به افزایش درآمد باشد بازی می‌کند.

در هر حال، اگر انتظار دارید که پول دائمی از رولت به دست آورید، باید از رویکردی بسیار پیچیده تر پس از شکست استفاده کنید. دو برابر کردن شرط از اگر ایده استفاده از فیزیک را برای برنده شدن در رولت دوست ندارید، شاید https://www.roulettephysics.com/why-it-works را بخوانید که توضیح می‌دهد که چرا اکثر روش‌ها به شکست منجر می‌شوند و چرا فیزیک تنها رویکردی است که عملی می باشد. از هر سیستمی که استفاده می‌کنید، اصل عملی را که می‌خواهید بکار برید، در نظر گرفته و آن را به طور کامل آزمایش کنید.

بیشتر بخوانید: بررسی پدیده ماشین اسلات دیلر زنده

نکاتی در مورد رولت که واقعا برای رسیدن به موفقیت شما عملی هستند

با قوانین اساسی شروع کنید و یاد بگیرید که چگونه رولت بازی کنید. توصیه‌های زیر برای بازیکنانی است که گاه به گاه بازی می‌کنند و بیشتر به دنبال سرگرمی هستند تا تبدیل شدن به یک بازیکن مصمم. نکات مخصوص بازیکنان حرفه‌ای کاملا متفاوت می‌باشند.
• حد ضرر و اهداف خود را تنظیم کنید: موجودی خود را تنظیم کرده و آن را بخاطر داشته باشید.
• مبلغ پرداختی و شانس هر شرط را بدانید: اگر شانس برنده شدن را بدانید می‌توانید موجودی مورد نیاز خود
را محاسبه کنید، بنابراین حداقل تعداد بردهای خوبی را خواهید داشت. به طور کلی شرطهای محتمل مانند ۰۸ و غیره شرط هایی هستند که از لحاظ آماری می‌توانید انتظار – دوازده تایی، نسبت ها، مقادیر سربه‌سر ۰ برد را حداقل یک بار در بین هر چند بار چرخش داشته باشید. به این ترتیب موجودی خود را زود از دست نخواهید داد.
• مراقب پیشروی به صورت دو برابر کردن مبلغ شرط‌بندی باشید: این جایی است که در آن شما بعد از ضرر، میزان شرط را افزایش می‌دهید که تلاشی برای بازگرداندن زیان است. به استثنای زمانی که استراتژی شما در رولت دقت پیش بینیها را افزایش دهد، هیچ افزایش شرطبندی به شما کمک نخواهد کرد.
• به پیشبینی ناحیه‌های چرخ که انتظار می‌رود توپ در آنها فرود بیاید تمرکز کنید. جدول شرط‌بندی هیچ ارتباطی با شماره برنده ندارد. این کار به سختی که اول فکر می‌کنید نیست. رولت یک بازی تصادفی نبوده و دارای جنبه‌های قابل پیشبینی زیادی است.
برای یادگیری یک عمر راهنمایی در مورد بازی حرفه‌ای رولت که واقعا عملی هستند، زمانی را برای مرور کامل این وب سایت صرف بگذارید.

آموزش بازی رولت

چگونه در مقابل اسلات‌ها پیروز شویم؟

بهترین راه برای برنده شدن رولت چیست؟

اگر یک روش کلی برای برنده شدن همه رولت‌ها وجود داشت عالی بود. اما حقیقت این است که روش‌های مختلف برای چرخ‌های مختلف مناسب تر هستند. به عنوان مثال، شما ممکن است یک چرخ رولتی کج را بیابید که در آن فقط باید بر روی اعداد یکسانی شرط ببندید. شما می‌توانید از دانش بالستیک بصری استفاده کنید، اما میبینید که شرط‌بندی ساده بر همان شماره‌ها آسان‌تر است.

با این حال، بالستیک بصری احتمالا یک حاشیه بالاتر را ایجاد میکند. اما از آن سو، بالستیک بصری نیاز به این دارد که بازیکن شرط‌بندی دیرهنگامی را پس از آنکه توپ رها شد، انجام دهد و ممکن است حتی استفاده از آن ممکن نباشد.
نزدیک ترین راه برای اینکه بتوانید به بهترین روش‌ها برای پیروزی در رولت برسید، سیستم JAA که در این سایت توضیح داده شده، و کامپیوترهای رولت است. اگر بتوانید قبل از اینکه توپ آزاد شود شرط‌بندی کنید، JAA بهترین روش است. اما اگر پس از آزاد شدن توپ بتوانید شرط بگذارید، آنگاه کامپیوترهای رولت تقریبا همیشه بهترین هستند – استفاده از آنها سریعتر و سودآورتر است.

ورود به سایت بتکارت

بیشتر بخوانید

پیروزی در بازی رولت

آموزش رولت | 5 توصیه کلیدی برای پیروزی در بازی رولت

پیروزی در بازی رولت به چند راهکار مهم بازمی گردد که شما به عنوان یک …