بازی باکارات

استراتژی تعیین مقدار شرط در بازی باکارات

زمانی که برای تعیین شرط شما درصد‌هایی را محاسبه کرده‌اید و می‌دانید کدام نتیجه با تناوب غیرمعمول به‌دست آمده و هم‌چنین می‌دانید که از چه راهی شرط ببندید، آخرین مرحله در این فرآیند تعیین مقدار شرط است. برای انجام این کار، باید چیزی به نام توزیع شرط (bet spread) ایجاد کنید و تصمیم بگیرید چگونه این بخش به واحدهای کوچک‌تر تقسیم شود. تعیین نسبت توزیع شرط اغلب به وسیله حداکثر و حداقل میز تعیین می‌شود. احساس کلی درباره بازی باکارات این است که این بازی قلمرو بازیکنان سطح بالا است، اما همان‌طور که می‌دانید لزوماً این‌گونه نیست. برای انجام این بازی میزهای حد پایین وجود دارد، مینی باکارات وجود دارد و کازینوهای آنلاین وجود دارند که این بازی را همانند سایر بازی‌ها در دسترس همگان قرار می‌دهند. برای این‌که از در دسترس بودن باکارات برای همگان اطمینان حاصل کنید باید بدانید که حتی با مبلغ اندک ۵ دلار هم می‌توانید روی یک دست باکارات شرط‌بندی کنید.

تعیین مقدار شرط در بازی باکارات

تعیین میزان شرط در باکارات

توزیع شرط، نسبت کمترین شرط به بیشترین شرطی است که می‌بندید. حداقل شرط یک میز ممکن است ۵ دلار و حداکثر آن می‎‌تواند ۵۰۰ دلار باشد. این یعنی یک توزیع شرط ۱ به ۱۰۰ مجاز است، اما به این معنی نیست که این توزیع شرطی است که شما قصد استفاده دارید. اگر تصمیم بگیرید که حداقل شرط شما ۵ دلار و حداکثری که خودتان در نظر گرفته‌اید ۲۰ دلار باشد، این یک توزیع شرط ۱ به ۴ است.

شما باید این توزیع شرط را به واحدهای مختلف تقسیم کنید. عموماً این بخش‌بندی در افزایش حداقل شرط منعکس خواهد شد. با توزیع شرط ۱ به ۴، شما چهار واحد شرط دارید که عبارتند از ۵ دلار، ۱۰ دلار، ۱۵ دلار و ۲۰ دلار. به‌عنوان مثال، یک تمرین معمول در یک بازی‌ مثل بلک جک، نسبت دادن تعداد واحدهای بازی شده به درصدهای شانسی است که احساس می‌کنید در بازی دارید.
به‌عنوان نمونه‌ای که ‌بتوان به بازی باکارات ارتباط داد، بیایید فرض کنیم که شما تصمیم گرفته‌اید حداقل شرط شما ۵ دلار و حداکثر شرط‌تان ۵۰ دلار باشد، با این فرض که فشار بی‌رویه‌ای به موجودی حساب بانکی شما وارد نکند. این یک توزیع شرط ۱ به ۱۰ محسوب می‌شود و به‌خوبی با افزایش‌های ۵ دلاری تا حداکثر شرط ۵۰ دلاری جلو می‌رود. درست است که هر شرط ۱۰ برابر شرط قبلی نیست اما حرکت از ۵ دلار به ۲۵ دلار و از ۱۰ دلار به ۵۰ دلار هم چندان بد نیست.

هیچ محاسبات علمی خارق‌العاده‌ای در این‌جا وجود ندارد، اما یک روش مدیریت نسبتاً معقول مالی است که ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید اگر اعتقاد داشته باشید که باید هر دست بازی باکارات را با یک مزیت کار کنید. عملی که یقیناً نمی‌خواهید انجام دهید این است که از روی احساسات بازی کرده یا با مبلغ شرطی بازی کنید که با موجودی حساب بانکی‌تان متناسب نباشد. اما یک قاعده عاقلانه این است که حداکثر مقدار شرط معادل یک چهلم پولی باشد که به‌عنوان موجودی بازی در یک زمان مشخص در نظر گرفته‌اید.

بیشتر بخوانید

ماشین اسلات برنده

انتخاب یک ماشین اسلات برنده چگونه است؟

انتخاب یک ماشین اسلات برنده کار چندان سختی نیست کافی است نکاتی را بدانید تا …