صفحه اصلی / نحوه شارژ / شارژ و برداشت با وب مانی

شارژ و برداشت با وب مانی

شارژ از طریق وب مانی

برای شارژ با وب مانی به سه طریق میتوانید اقدام کنید.

۱- خرید کارت شارژ وب مانی و ارسال برای بتکارت: حداقل شارژ با این روش ۱۰ دلار می‌باشد. شما میتوانید از سایت‌هایی‌ نظیر کاردها و یا پی بای کش یو کارت وب مانی خرید کنید. پس از خرید شماره و کد کارت را از طریق پشتیبانیی برای بتکارت ارسال کنید تا بلافاصله اکانت شما شارژ گردد.۱-۱

۲- خرید و ارسال مستقیم وب مانی به کیف پول وب مانی معرفی‌ شده بتکارت: حداقل شارژ با این روش ۱۰ دلار می‌باشد. شما میتوانید از سایت‌هایی‌ نظیر فرهاد اکسچنج ، اکسچنجینگ دات آی آر مستقیماً مبلغ مورد نظر خود را به کیف پول وب مانی با شماره Z336794854657 ارسال کنید. پس ازز ارسال کافیست مبلغ ارسالی و شماره پیگیری تراکنش انجام شده را از طریق پشتیبانی بتکارت اعلام کنید تا اکانت شما بلافاصله شارژ گردد. شماره پیگیری و تراکنش از طریق سایت فروشنده و در پایان خرید به شما نمایش داده و به ایمیل شما ارسال میگردد.

۳- ارسال مستقیم از اکانت وب مانی خودتان: حداقل شارژ با این روش ۱۰ دلار می‌باشد. در این صورت در قسمت توضیحات Description نام کاربری خود را در بتکارت اعلام کنید تا اکانت شما بلافاصله شارژ گردد. برای ارسال مستقیمم وب‌مانی به کیف پول با شماره  Z3367948546577 اقدام فرمائید.

توجه: باز هم تکرار می‌کنیم. برای کار کردن با ما نیازی به اکانت وب مانی شخصی‌ ندارید. کار کردن مستقیم به اکسچنجر هم سریعتر است و هم در وقت شما صرفه جویی‌ میشود.

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

شارژ مستقیم اکانت با پرفکت مانی

در سایت بتکارت این امکان وجود دارد که شما از طریق پرفکت مانی (Perfect Money) …