شارژ مستقیم اکانت با پرفکت مانی

در سایت بتکارت این امکان وجود دارد که شما از طریق پرفکت مانی (Perfect Money) حساب کاربری خود را شارژ نمایید. حتما توجه کنید که این امکان فقط برای حساب های دلاری وجود دارد و چنانچه اکانت شما MYR است حتما با هماهنگی با پشتیبانی حساب کاربری خود را به حساب دلاری تبدیل نمایید و سپس از این روش استفاده نمایید. 

برای شروع در اکانت خود بر روی گزینه “شارژ” کلیک کنید و وارد صفحه شارژ حساب شوید:

Deposit_PM

شارژ اکانت با پرفکت مانی را انتخاب نمایید. بر روی Deposit Now کلیک کنید تا وارد صفحه بعدی گردید.

firstpage

در این مرحله در قسمتی که با شماره ۱ مشخص شده کیف پول مورد نظر خود برای شارژ را وارد کنید (ورزشی یا کازینو)، توجه داشته باشید که شما در هر زمان میتوانید در اکانت خود بین این دو جابجایی را انجام دهید، ولی برای دریافت بونوس باید دقت کنید که برای کدام قسمت میخواهید بونوس را دریافت کنید.

در قسمت ۲ مبلغ مورد نظر را وارد کنید، این مبلغ در صورتی که از ووچر پرفکت مانی استفاده میکنید باید ۲ درصد کمتر از مبلغ ووچر باشد که هزینه انتقال که پرفکت مانی کسر مینماید ایجاد اشکال نکند.

در قسمت شماره ۳ هم میتوانید کد بونوس را وارد نمایید، به عنوان مثال BC50 برای دریافت بونوس خوش آمدگویی.(برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کدهای بونوس به قسمت “جوایز “ در سایت رفته و انواع بونوس را مشاهده نمایید و یا با پشتیبانیی فارسی مکاتبه کنید).

با کلیک کردن بر روی گزینه deposit وارد صفحه پرفکت مانی خواهید شد:

acc_voucher

در اینجا میتوانید انتخاب کنید که آیا از اکانت پرفکت مانی شخصی انتقال را انجام میدهید(مربع آبی) و یا از ووچر پرفکت مانی استفاده می نمایید(مربع قرمز).

در صورتی که صاحب حساب شخصی هستید به احتمال بسیار زیاد با قواعد کار آشنا هستید، صفحه ای که در صورت ادامه با حساب پرفکت مانی مشاهده می نمایید این صفحه می باشد:

order

همانطور که ملاحظه می فرمایید در تصویر مشخص شده که در هر قسمت چه اطلاعاتی وارد فرمایید. در صورت ادامه با ووچر وارد صفحه زیر می شوید:

voucher

چنانچه ووچر خود را از سایت های اکسچنجر تهیه نموده اید باید ابتدا اطلاعات فوق را تکمیل نمایید. حتما نام کاربری را به درستی وارد نموده و تمامی قسمت هایی که با فلش قرمز مشخص شده را به دقت تکمیل نمایید. در نهایت Make payment را کلیک کنید.

voucher_no

در این قسمت مشخصات ووچر را در قسمتی که با مربع آبی مشخص شده وارد نمایید. همانگونه که مشاهده میکنید پرفکت مانی معادل ۲ درصد از وجه کارت را به عنوان هزینه کسر میکند که همانگونه که در ابتدا نیز ذکر شد این مورد را در هنگام وارد نمودن مبلغ باید در نظر بگیرید و مبلغ  را با کسر ۲ درصد در سایت ثبت کنید.

پس از تایید پرداخت عملیات به پایان رسیده و وجه واریزی در حساب کاربری شما نمایش داده میشود.

باز هم این نکته را ذکر میکنیم که این روش شارژ فقط برای اکانت های دلاری قابل استفاده است و برای اکانت MYR به هیچ عنوان مجاز به استفاده از این روش نمی باشید. استفاده از شارژ خودکار پرفکت مانی در اکانت MYR تخلف محسوب شده و در هنگام برداشت شما را دچار اشکال خواهد نمود.

About admin

Check Also

شارژ و برداشت با وب مانی

شارژ از طریق وب مانی برای شارژ با وب مانی به سه طریق میتوانید اقدام …

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.