دسترسی‌ به ابزار کلاسیک پس از بازیابی اکانت

وقتی‌ که فرایند بازیابی کامل شد، مرکز تاییدات، دستورالعمل‌های بعدی را برای شما ایمیل می‌کند. به این ایمیل، فایل کلیدی نیز ضمیمه شده است. اگر بازیابی دسترسی‌ به WMID خود را با طرح ساده انجام داده اید، شما یک پیغام به صورتت شکل زیر دریافت می‌کنید:

اگر بازیابی دسترسی‌ به WMID خو را با طرح استاندارد انجام داده اید، پیغام دریافتی به شکل زیر خواهد بود:

فایل کلیدی را دانلود و روی کامپیوتر خود ذخیره نمایید. حتما از فایل کلیدی، چند کپی پشتیبان تهیه و روی یک مموری کارت ذخیره نمایید.

پس از دانلود فایل کلیدی، آخرین ورژن نرم‌افزار ابزار کلاسیک را دانلود و روی کامپیوتر خود نصب کنید.

اگر اکانت خود را با استفاده از طرح ساده بازیابی کرده اید، باید از کد اس‌ام‌اس شده به موبایل خود استفاده نمایید. (این کد رمز عبور و کد دسترسی‌ به فایل کلیدی شما می‌باشد)

اگر اکانت خود را با استفاده از طرح استاندارد بازیابی کرده اید، رمز عبور جدید جهت ورود به ابزار کلاسیک و استفاده به عنوان کد دسترسی‌ فایل کلیدی همان است که به هنگام کامل کردن فرایند بازیابی انتخاب کردید.

برای ورود به ابزار کلاسیک به این صورت عمل کنید:

  • ابزار کلاسیک را باز کنید
  • شماره WMID خود را وارد و Recovery را انتخاب کنید

  • رمز عبور ابزار کلاسیک خود را وارد کنید، مسیر فایل کلیدی را تعیین و کد دسترسی‌ را تایپ نمایید. (لازم به گفتن دوباره نیست، این دو رمز یعنی‌ رمز عبور ورود و کد دسترسی‌ یکسان میباشند) حالا روی OK کلیک کنید.

  • حالا از شما خواسته میشود که مسیر فایل کیف پول با پسوند pwm. خود را تعیین کنید و یا یک فایل کیف پول یا Purse file جدید بسازید. انتخاب لازم را انجام داده و روی OK کلیک کنید.

وقتی‌ این مراحل انجام شد، شما به WMID خود دسترسی‌ پیدا می‌کنید. بازی۳۶۵ به شما قویا توصیه می‌کند که رمز عبور ورود به اکانت خود و کد دسترسی‌ به فایل کلیدی را برای اطمینان بیشتر در اولین فرصت، عوض کنید.

About admin

Check Also

ابزار فیسبوک وبمانی و نحوه اتصال به اکانت فیسبوک

ابزار فیس بوک یک نسخه خاصی‌ از دسترسی به اکانت وبمانی است که برای کاربران …

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.