همه چیز درباره وب مانی

اگر بخواهیم وبمانی را به صورت خلاصه تعریف کنیم، وب مانی در واقع یک نوع پول الکترونیکی‌ است که در ایران رایج شده و بیشتر کاربران وبمانی از این پول الکترونیکی‌ برای انجام نقل و انتقال پول به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات یا محصولات آنلاین در ایران استفاده میکنند. به هر کاربر دارای اکانت وبمانی (به اکانت وبمانی که یک شناسه عددی ۱۲ رقمی‌ دارد، WMID نیزز می‌گویند) بر حسب نیاز کاربر، تعداد کیف پول الکترونیکی‌ یا WM Purse تعلق می‌گیرد که کاربر خود بنا به نیاز خود و نوع واحدد پول (ارز)، آنها را ایجاد می‌کند.

کیف پولهای موجود در سیستم از یک عدد ۱۲ رقمی‌ تشکیل شده اند و یک پیشوند که مشخص کننده ارز کیف پول می‌باشد. ارز‌های رایج عبارتند از:

  • WMR روبل روسیه
  • WMZ دلار آمریکا (رایج در ایران)
  • WME یورو

چند نکته درباره وبمانی به صورت خلاصه عبارتند از:

  • کاربران تنها میتوانند بین کیف پول‌های با واحد ارزی یکسان، انتقال پول داشته باشند
  • هزینه انتقال وبمانی، ۰.۸ درصد است که از فرستنده کسر می شود

گردش مالی‌ بیشتر کاربران در ایران، مبالغی کمتر از ۳۰۰۰ دلار در ماه میباشد. در این صورت شما به راحتی‌ و بدون دردسر اضافی میتوانید با وبمانی کار کنید. با یک ثبت نام ساده شروع کنید.

اگر مبالغ شارژ شما بالاتر از این مبالغ است، شما برای شارژ کردن اکانت خود با وبمانی، میبایست برای گرفتن پرسنال پاسپورت وبمانی اقدام کنید. این کار موجب خواهد شد که سقف تراکنش‌های WMIDD شما افزایش یابد.

وب مانی، جهت امنیت دسترسی‌ کاربران به کیف پول الکترونیکی‌ WMID خود، ابزار‌های (WM Keeper) مختلفی‌ را برای ورود به سیستم وبمانی در اختیار کاربران خود قرار داده است. پیشنهاد بازی۳۶۵ به شما، ابزار‌های مینی و کلاسیک است که ضمن امن بودن، به راحتی‌ میتوانید با آنها کار کنید.

ابزار‌های وب مانی عبارتند از:

ابزار مینی (WM Keeper Mini): یک برنامه مرورگری با قابلیت‌های ساده و اصلی‌ میباشد. برای ثبت نام، شما کافیست، مراحل روش ثبت نام اولیه در وبمانی را کامل کنید.

ابزار کلاسیک (WM Keeper Classic): یک برنامه حرفه‌ای طراحی شده برای سیستم عامل ویندوز می‌باشد که قابل دانلود، نصب و اجرا روی کامپیوتر شخصی‌ شماست. برای ثبت نام کافیست مراحل ثبت نام مستقیم اکانت وبمانی با ابزار کلاسیک را کامل کنید. پس از نصب برنامه روی کامپیوتر شما، یک آیکون ابزار کلاسیک روی دسکتاپ شما قرار داده میشود وو برای دسترسی‌ به اکانت میتوانید با با اجرا کردن آن، به راحتی‌ وارد اکانت خود شوید.

ابزار لایت (WM Keeper Light): یک برنامه مرورگری به همراه یک فایل مجوز شخصی‌ یا Personal certificate که تمامی‌ عملیات و تراکنش‌ها را با اتصال امن https هدایت می‌کند و انجام میدهد. برای ثبت نام با ابزار لایت کافیست مراحل ثبت نام مستقیم اکانت وبمانی با ابزار لایت را کامل کنید.

 ابزار فیس بوک (WM Keeper Facebook): یک نسخه خاصی‌ از دسترسی به اکانت وبمانی است که برای کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک برنامه نویسی شده است. ابزار فیس بوک امکان استفاده از یک کیف پول ساده و راحت به صورتت فلش را برای کاربران فراهم می‌‌آورد.

ابزار موبایل (WM Keeper Mobile): یک برنامه موبایل که عملیات اکانت وبمانی را از گوشی موبایل کاربر فراهم می‌کند در صورتی‌ که روی گوشی تلفن همراه مورد نظر، تکنولوژی Javaa نصب شده باشد.

توجه: کار کردن با وبمانی بر خلاف آنچه تصور میشود، بسیار ساده است. با این وجود، بازی۳۶۵ مفتخر است اعلام کند که تمام آنچه شما درباره وبمانی میبایست بدانید را گردآوری کرده و در قالب مقالاتی ساده و با توضیحات روی شکل، برای شماا عزیزان فراهم آورده است. این یعنی، با اکانت وبمانی خود به راحتی‌ کار کنید، اگر مشکلی‌ داشتید، کافیست به سایت بازی۳۶۵ مراجعه کنید و پاسخ مشکل خود را به راحتی‌ پیدا کنید. در ادامه این نوشته، تمام مقالات موجود در این سایت به ترتیب آورده شده اند.

اگر در هنگام مطالعه مقاله مورد نظر، خواستید دوباره به لیست مقالات در این صفحه مراجعه کنید، کافیست برای بازگشتن به این صفحه و پیدا کردن مقاله مورد نظر خود به http://www.bazi365.com/about-webmoney بروید.

مقالات مربوط به ابزار‌های وب مانی و نحوه افتتاح حساب:

مقالات مربوط به خطا‌های ورود به ابزار وبمانی:

مقالات مربوط به مسائل امنیتی اکانت وب مانی:

مقالات مربوط به فایل‌ها و مجوز‌های مورد نیاز برای کار کردن با ابزار‌های وبمانی:

در ابزار کلاسیک:

در ابزار لایت:

مقالات مربوط به بازیابی دسترسی‌ به اکانت وب مانی:

مقالات مربوط به کار کردن با وب مانی در مرورگر‌های مختلف:

در ابزار لایت:

کار کردن با ابزار لایت کلا نیاز به تشریفات و پیچیدگیهای بیشتری دارد و تنها به کاربران حرفه‌ای توصیه میشود.

About admin

Check Also

ابزار فیسبوک وبمانی و نحوه اتصال به اکانت فیسبوک

ابزار فیس بوک یک نسخه خاصی‌ از دسترسی به اکانت وبمانی است که برای کاربران …

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.