برون ریزی مجوز شخصی‌ ابزار لایت در موزیلا فایرفاکس

اگر میخواهید مجوز شخصی‌ ابزار لایت خود را به همراه کلید خصوصی از مرورگر فایرفاکس خود به یک CD یا فلش برون ریزی یا export کنید، باید مراحل ساده زیر را انجام دهید:

در منوی فایرفاکس، Tools و از Options، گزینه Advanced را انتخاب نمایید. روی Encryption tab و سپس View Certificatess کلیک کنید.

 

گزینه Your Certificates را در قسمت مدیریت مجوز‌ها یا Certificate Manager انتخاب کنید، مجوز مورد نظر جهت برون ریزی را انتخاب و روی Backup کلیک نمایید.

در پنجره جدید، مسیری را که میخواهید مجوز در آن ذخیره شود، انتخاب کنید. یک نام برای فایل خود برگزینید و روی Save کلیک نمایید. قابل ذکر است که موزیلا فایرفکس مجوز شما را به صورت یک فایل با پسوند p۱۲. درون ریزی می‌کند. در اینترنتت اکسپلورر با پسوند pfx., مجوز ذخیره و برون ریزی میشود.

در پنجره بعدی یک رمز فراگیر یا master password برای مجوز شخصی‌ تایپ کنید. (طبق نکات ذکر شده در آماده سازی موزیلا فایرفاکس برای کار با وب مانی، این مرحله میبایست قبلا انجام شده باشد)

در پنجره بعدی یک رمز عبور برای فایل پشتیبان مجوز تعیین و روی OK کلیک کنید. این رمز عبور را در‌جایی‌ امن یاداشت و نگهداری کنید که در صورت فراموش کردن به آن دسترسی‌ داشته باشید.

روی OK در پنجره بعدی کلیک نمایید.

مقالات بیشتر در این باره:

بیشتر بخوانید

همه چیز درباره وب مانی

اگر بخواهیم وبمانی را به صورت خلاصه تعریف کنیم، وب مانی در واقع یک نوع …