خطای ورود وبمانی: عدم همخوانی آی‌پی مرورگر و ابزار

پیغام خطای زیر که به هنگام ورود به وبمانی از طریق صفحه ورود وبمانی (لاگین) نمایش داده میشود، به شکل زیر است:

IP address used for login doesn’t match with the WM Keeper’s IP-address. Please, set up the connection of your browser and WM Keeper through the same IP, then enable IP-blocking and add XX.XX.XX.XX to the list of authorized IP-addresses.

این یعنی ابزار مورد استفاده و مرورگر شما از دو آی‌پی متفاوت استفاده میکنند. بنابر این شما باید تنظیمات خود را هماهنگ کنید و از یکسان بودن این دو آی‌پی اطمینان حاصل کنید. اگر بعدا بخواهید آی‌پی‌های متفاوت دیگری نیز استفاده نمایید، باید گزینه بلوکه کردن آی‌پی را فعال کنید و آی‌پی‌های مورد نظر خود را به لیست آی‌پی آهای مجاز اضافه نمایید. – برای این کار به سایت https://security.wmtransfer.com بروید.

برای عوض کردن تنظیمات در اینترنت اکسپلورر به ترتیب به Tools بعد Internet Options بعد Connections و LAN settings بروید.

برای عوض کردن تنظیمات اتصال به اینترنت در موزیلا فایرفاکس به Tools بعد Settings بعد Advanced بعد Network و به Settings بروید.

برای پیدا کردن IP ابزار و مرورگر خود، ابزار مورد استفاده را باز کنید و در مرورگر خود، سایت whatismyip.com را باز نمایید.

در پنجره ابزار وبمانی، روی Warning! Check your security settings (در گوشه سمت راست پایین) کلیک کنید. آی‌پی شما در قسمت Security Update Scann وجود دارد.

اگر شما تنظیمات خاصی‌ برای پروکسی سرور انجام نداده اید، اما آی‌پی‌ها یکسان نیستند، باید با شرکت ارائه دهند اینترنت به شما تماس حاصل فرمائید. کلا با توجه به تغییر مداوم آی‌پی‌ها در شرکت‌های خدمات اینترنت در ایران، این مشکلات وجود دارند. بهتر است با خرید یک آی‌پی اختصاصی یا خرید یک VPN و اتصال به ابزار خود از طریق آن، این مشکل را یکبار برای همیشه حل کنید.

بیشتر بخوانید

همه چیز درباره وب مانی

اگر بخواهیم وبمانی را به صورت خلاصه تعریف کنیم، وب مانی در واقع یک نوع …