نصب دوباره مجوز شخصی‌ ابزار لایت وب مانی

در بعضی‌ موارد شما نیاز دارید که مجوز شخصی‌ را برای دسترسی‌ به اکانت وبمانی خود از طریق ابزار لایت دوباره نصب کنید:

  • وقتی‌ از یک مرورگر دیگر میخواهید استفاده کنید. مثلا قبلا مجوز شخصی‌ روی اینترنت اکسپلورر نصب شده و اکنون میخواهید آن را روی موزیلا فایرفاکس نیز نصب کنید.
  • بعد از نصب دوباره سیستم عامل کامپیوتر خود. مثلا قبلا ویندوز ویستا داشتید و اکنون سیستم عامل کامپیوتر خود را به ویندوز ۷ ارتقا داده اید.
  • وقتی‌ از یک کامپیوتر دیگر میخواهید جهت دسترسی‌ به اکانت استفاده نمایید.

در اکثر موارد، نصب دوباره یا Reinstallation مجوز شخصی‌ با کامل کردن ۲ مرحله قابل انجام است:

ذخیره کردن مجوز شخصی‌ با کلید خصوصی یا Private Key در یک فایل pfx. یا p۱۲. روی کامپیوتر یا فلش. (دستورالعمل دقیق در برون ریزی یا Export کلید ابزار لایت توضیح داده شده است)

نصب کردن مجوز شخصی‌ و کلید خصوصی یا Private Key با داشتن فایل pfx. یا p۱۲. روی انباره مجوز‌های مرورگر. (برای دستورالعمل دقیق تر باید درون ریزی یا Import در ابزار لایت را بخوانید)

اگر شما به هنگام ثبت نام مستقیم با ابزار لایت، مراحل را درست و کامل انجام دهید، فایل pfx. یا p۱۲. به صورت خودکار روی کامپیوتر شما قرار خواهد گرفت و شما کافیست مرحله دوم را کامل کنید و فایل را در مرورگر یا کامپیوتر جدید درون ریزی یا Import کنید.

اگر دسترسی‌ به فایل ندارید، مرحله اول را انجام دهید و قبل از نصب دوباره، فایل را ابتدا به کامپیوتر خود برون ریزی یا Export کنید.

ممکن است مشکلات زیر برای شما در طول انجام کار پیش آید:

اگر در هنگام نصب مجوز روی مرورگر، به گزینه درون ریزی اجازه عملکرد نداده باشید. (این در هنگام درون ریزی و یا ثبت نام قابل تعیین است) در این صورت نمیتوانید فایل مجوز را ذخیره کنید. در این صورت ما پیشنهاد می‌کنیم که یک WMID جدیدد بسازید و تمام موجودی پول الکترونیکی‌ خود را به آن انتقال دهید و مجوز را بازیابی نمایید.

در هنگام برون ریزی مجوز یک رمز عبور برای فایل pfx. یا p۱۲. تعیین می‌کنید. اگر این رمز را فراموش کنید، فرایند بازیابی کنترل اکانت را میبایست کامل کنید.

About admin

Check Also

ابزار فیسبوک وبمانی و نحوه اتصال به اکانت فیسبوک

ابزار فیس بوک یک نسخه خاصی‌ از دسترسی به اکانت وبمانی است که برای کاربران …

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.