اضافه کردن ابزار کلاسیک به ابزار مینی

برای اضافه کردن ابزار کلاسیک به ابزار مینی Mini وبمانی، مراحل زیر را انجام دهید. دقت کنید که پس از کامل شدن این مراحل، ابزار وبمانی، ابزار اصلی‌ دسترسی‌ شما به WMID شما خواهد شد. در واقع شما روش عملیاتی دسترسی‌ به اکانت خود را تغییر می‌دهید.

ابتدا به صفحه عملیاتی سایت وبمانی بروید، ابزار Mini را انتخاب کنید و شناسه و رمز عبور را وارد کنید. در پنجره CLASSIC روی Addd کلیک نمایید.

یک رمز عبور جدید در فیلد مربوطه وارد کنید و آن را دوباره تائید کنید. شما برای ورود به ابزار کلاسیک میبایست از این رمز عبور استفاده نمایید.

فایل کلیدی را از لینک نمایش داده شده دانلود کنید. کد دسترسی‌ همان رمز عبوری است که در مرحله قبلی‌ آن را تعیین کردید. توجه داشته باشید که بر خلاف روال معمول ثبت نام با ابزار کلاسیک (که در آن رمز عبور ورود به اکانت ابزار کلاسیک باا کد دسترسی‌، متفاوت است) در اینجا کد دسترسی‌ با رمز عبور ورود به ابزار کلاسیک یکسان هستند.

حتما دکمه Continue را کلیک کنید تا سیستم، کلید شما را ثبت کند. همچنین پیغام زیر به شما نمایش داده میشود و از شما می‌خواهد که تصدیق کنید که فایل کلیدی را دانلود کرده و ذخیره نموده اید.

بهتر است برای امنیت بیشتر، به ابزار کلاسیک خود وارد شده و رمز عبور خود را تغییر بدهید. برای عوض کردن رمز عبور اکانت خود، ابتدا به ابزار کلاسیک وارد شوید:

برای تغییر رمز از منوی Tools به Setting بروید و گزینه Security را انتخاب کنید. حالا روی Change password کلیک نمایید.

رمز عبور الان خود، رمز عبور جدید و تائید رمز عبور جدید را در فیلد‌های مربوطه وارد کنید و روی Yes کلیک نمایید.

اگر تغییر رمز عبور، موفقیت آمیز باشد، شما پیغام زیر را خواهید دید:

اگر رمز را اشتباه وارد کرده باشید، پیغام زیر به شما نمایش داده میشود. در این صورت گزینه اول را انتخاب کنید و با کلیک روی Finish, دوباره رمز عبور را، این دفعه درست، وارد نمایید.

حتی میتوانید، فایل کلیدی جدیدی بسازید و آن را جایگزین نمایید. شما هنوز میتوانید با ابزار Mini, کیف پول‌های خود را مدیریت کنید و محدودیت‌های اکانت شما برداشت شده است. اما هیچگاه نمیتوانید ابزار خود را از کلاسیک به Mini تغییر دهید و ابزار اصلی‌ دسترسی‌ شما به اکانت وبمانی شما یا همان WMID, ابزار کلاسیک خواهد بود.

About admin

Check Also

ابزار فیسبوک وبمانی و نحوه اتصال به اکانت فیسبوک

ابزار فیس بوک یک نسخه خاصی‌ از دسترسی به اکانت وبمانی است که برای کاربران …

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.