بازیابی دسترسی‌ به اکانت وبمانی

رمز عبور، فایل کلیدی (Key file) ابزار کلاسیک و مجوز شخصی‌ (فایل pfx.) ابزار لایت، همه قابلیت‌های اصلی‌ سیستم وبمانی برای کنترل و دسترسی‌ امن کاربران به اکانت وبمانی (WMIDD) میباشند.

اگر به هر دلیلی‌ شما دسترسی‌ به ابزار لایت و یا ابزار کلاسیک خود را از دست دادید و این فایل‌ها را هم گم کردید (یا رمز عبور آنها را فراموش کردید) باید یک فرایند را جهت بازیابی دسترسی‌ خود طی‌ کنید. این فرایند بازیابی معمولا برای هر موردی،، متفاوت است. بنابرین شما باید فرایند را شروع کنید و ببینید که آیا برای بازیابی دسترسی‌ یا Restore کردن اکانت خود، چهه کارهایی باید انجام دهید.

پیچیدگی‌ فرایند بستگی به این دارد که آیا شما اطلاعات کیف پول و اکانت WMID خود را درست وارد کرده اید یا خیر. (اطلاعاتی‌ مثل نوع پاسپورت، موجودی کیف پول‌ها و غیره در زمانی‌ که شما کنترل اکانت خود را از دست دادید)

به طور خلاصه فرایند به این صورت است:

  • به سایت key.wmtransfer.com بروید
  • از دستورالعمل‌ها پیروی کنید

در بیشتر موارد، مراحل و فرایند بازیابی به صورت آنلاین انجام و کامل میشود و کلید جدید تولید شده برای شما ایمیل خواهد شد. هرچند، خود را برای شرایط سخت تر آماده کنید. ممکن است از شما خواسته شود که دوباره ثبت نام کنید و یا از یکک WMID دیگر استفاده نمایید و یا درخواست بازیابی خود را از طریق ایمیل ارسال کنید.

بازی۳۶۵ به شما قویا توصیه می‌کند که مجبور به انجام این مراحل نشوید. فایل‌های خود را (مجوز شخصی‌ با پسوند pfx. و فایل کلیدی با پسوند kwm.) در جایی‌ مطمئن ذخیره کنید. ذخیره روی مموری کارت بهتر است چون در صورت لزوم و برای جلوگیری از دست پیدا کردن دیگر افراد به آن، میتوانید به راحتی‌ آن را پاک کنید.

اگر دسترسی‌ به ایمیل خود را از دست داده اید، از دو راه میتوانید دوباره به ایمیل خود دسترسی‌ پیدا کنید:

  • رمز عبور ایمیل خود را بازیابی کنید تا به ایمیل دسترسی‌ داشته باشید. سرویس‌های ایمیل از شما معمولا تاریخ تولد و پرسش امنیتی که به هنگام ساختن ایمیل آن را وارد کرده اید، خواهند خواست و رمز عبور بازیابی شده را به ایمیل دوم (پشتیبان) شما ارسال خواهند کرد
  • ایمیل اکانت وبمانی خود را به روز کنید و تغییر دهید که دیگر نیاز به داشتن رمز عبور ایمیل خود نداشته باشید. برای این کار باید یک درخواست برای مرکز تاییدات اسناد شرکت وبمانی (Verification Center) ارسال کنید. قانوناً شما باید شخصاً این درخواست را به همراه مدارک شناسایی معتبر خود به مرکز تاییدات اسناد شرکت در مسکو ببرید. اما کاربران ایرانی‌ میتوانند درخواست خود را امضا کرده و به همراه یک گواهی امضای ترجمه شده و به تایید دادگستری رسیده، به آدرس مرکز تاییدات پست کنند (آدرس پستی مرکز تاییدات اسناد شرکت وبمانی) درخواست شما ظرف ۱۰ روز کاری پس از دریافت مدارک انجام خواهد شد. نمونه درخواست در شکل زیر نشان داده شده است. برای گرفتن گواهی امضا در ایران، به دفاتر اسناد رسمی‌ مراجعه کنید.

About admin

Check Also

ابزار فیسبوک وبمانی و نحوه اتصال به اکانت فیسبوک

ابزار فیس بوک یک نسخه خاصی‌ از دسترسی به اکانت وبمانی است که برای کاربران …

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.